Activa Kadron X Invicta Reloj Digital para Hombre - 53 mm, Negro (Mod: ACW1968-011)
$19.00
Save $80.00Fast Shipping via USPS (Calculated at checkout).
Product Description
Especificaciones
| Collection | Activa |
|---|---|
| Case Material | PU, ABS |
| Case Tone | Grey |
| Case Size | 53.4 mm |
| Case Thickness | 20 mm |
| Caseback | Solid |
| Crystal | Not Applicable |
| Crown Type | Not Applicable |
| Water Resistance | 50 meters |
| Dial Color | Not Applicable |
|---|---|
| Dial Material | Not Applicable |
| Band Material | PU |
|---|---|
| Band Tone | Black |
| Band Color | Black |
| Band Width | 22 mm |
| Band Length | 209 mm |
| Buckle Type | Buckle |
| Type | Digital |
|---|---|
| Movement Code | IM-D-001 |
| Manufacturer SKU | ACW1968-011 |
|---|---|
| Internal SKU | Invicta-ACW1968-011 |
| Gender | Men |
| Weight | 77 g |
| UPC | 886678687954 |
Customer Reviews
No reviews yet. Be the first to write one!