Activa Odyssey X Invicta Reloj Digital para Hombre - 53mm. Verde Militar (Mod: ACW1237-002)
$19.00
Save $80.00Fast Shipping via USPS (Calculated at checkout).
Product Description
Especificaciones
| Collection | Activa |
|---|---|
| Case Material | ABS |
| Case Tone | Black |
| Case Size | 53 mm |
| Case Thickness | 16 mm |
| Crystal | Not Applicable |
| Crown Type | Push |
| Water Resistance | 30 meters |
| Dial Color | Not Applicable |
|---|---|
| Dial Material | Not Applicable |
| Band Material | TPU |
|---|---|
| Band Tone | Army Green |
| Band Color | Green |
| Band Width | 34 mm |
| Band Length | 22 mm |
| Buckle Type | Buckle |
| Type | Digital |
|---|---|
| Movement Code | IM-D-002 |
| Manufacturer SKU | ACW1237-002 |
|---|---|
| Internal SKU | Invicta-ACW1237-002 |
| Gender | Men |
| Weight | 59 g |
| UPC | 886678647903 |
Customer Reviews
No reviews yet. Be the first to write one!